Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerettétek az osztályközösség...

Szerettétek az osztályközösségeteket álltalános suliban?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem voltunk túl összetartóak, de a többség jó fej volt, úgyhogy végülis igen.
2023. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem!
2023. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Utáltam.
2023. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NTBS ***** válasza:
58%
Van, volt onnan néhány jóbarát.
2023. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem jobb osztályközösségem volt általánosban, mint gimiben, de azért akkor is az volt a nap fénypontja, amikor végre hazajöhettem és a saját baráti körömmel tölthettem a szabadidőmet.
2023. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Jó volt. Egész évben a klub délutánokat, szülinapi bulikat, erdei iskolát vártuk. Szünetben sokat játszottunk az udvaron. Szerintem amióta internet és okostelefon van, sokkal silányabb a közösség.
2023. márc. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, egy részük nagyon bunkó volt (ezt most nem részletezemŰ) a másik felével meg bár nem voltam rosszban, de nem is jöttem ki velük
2023. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Már általános iskolában is határozott céljaim voltak az életemmel kapcsolatban, valamint tipikusan magamnak való voltam, s inkább a háttérben maradtam, ha volt rá lehetőségem, ezért nem voltam népszerű az osztálytársaim körében. Tipikusan én voltam az, akit csúfoltak, kiközösítettek, akkor nagyon bántott, viszont mostanra elengedtem. Gimnáziumban sem volt az igazi az osztályközösség, inkább amolyan semleges, egy-két emberrel tartom a kapcsolatot, de a többi nem érdekel. Érdekes módon az egyetemen találtam rá a nekem való társaságra, elég népes a baráti köröm, és magamhoz képest sok a haverom, ismerősöm is, igazi social butterfly lettem. :D
2023. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Furcsa módon érettségi után lettek igazán jó barátaim a (volt) osztálytársaim. Olyanokkal szoktam kettesben találkozni, kávézni, sörözni, akikkel alig dumáltam gimi alatt. Semmi sincs kőbe vésve. Minden rajtad múlik, a hozzáállásodon :)
2023. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
70%
Kővel dobáltak mert ronda voltam. Nem mondanám hogy szerettem őket.
2023. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!