Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lenne a tablókkal, egy...

Mi lenne a tablókkal, egy iskola bezárása esetén?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valaki hazaviszi, és otthon őrzi őket, vagy mennek a hulladék telepre.
2023. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NTBS ***** válasza:
60%
Elteszik valahová.
2023. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Archívum
2023. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, amikor bezárták a sulit, próbálták felkutatni a régi diákokat, hogy valakinek odapasszolják. A többivel nem tudom mi lett. Szerintem ilyen archívumszerű helyekre csak régebbi, ép tablókat hajlandóak bevenni. Nálunk volt olyan 50 éves tabló is, aminél már szinte teljesen kifakultak a képek, nevek. Szerintem az ilyenek mentek a kukába, hiszen mit tároljanak el rajta. A modernebb, mai tablók eleve nem akkora nagyok, monumentálisak amúgy, mint a nagyon régiek, nincs olyan szép kidolgozottabb fakeretük sem, mint egyes nagyon régi tablóknak, így nincs akkora értékük sem. Meg ma már olyan szintű elektronikus dokumentáció van az élet minden terén, hogy egy mai tablónak nincs is akkora jelentősége, szerintem, mint egy 1900-as évek első feléből származó tablónak.
2023. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!