Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha iskolán kívül cigiztem,...

Ha iskolán kívül cigiztem, azt a tanár elmondhatja a szüleimnek? (gimnazista)

Figyelt kérdés
szóval valamelyik nap kiültünk haverokkal egyet el szívni (nem szoktam dohányozni egyáltalán), és amikor az én számban volt a cigi, pont akkor jött arra az osztályfőnökünk. Nem cseszett le, mosolyogva azt mondta hogy látta mit csinálunk. Azért elszégyeltem magam, de nem pánikoltam mivel nem tűnt mérgesnek, nem is hozta fel privátban az ügyet. Pár napra rá kitört egy sznüssös botrány az évfolyamban ( nem voltam benne) és a tanár körlevelet írt a szülőknek ahol anonim, de a mi sztorinkat is elmesélte. Összehívott ehy szülői értekezletet és attól félek hogy előjönnek nevek a sztorival kapcsolatban. Tanárom jó fej, nem nagyon szokott ilyeneket csinálni, de attól még bánt az ügy.

2023. márc. 17. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A tettekért vállalni kell a felelősséget. Ha akkor nagy fiú voltál, akkor a szüleid előtt is legyél az.
2023. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintetek érdemesebb az értekezlet előtt szólni a szüleimnek, vagy várjam ki a végét?
2023. márc. 17. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hova ültetek ki? Az is számít, de jó eséllyel igen, beszélhet róla.


Amúgy nekem az egész meredek: neked nem gond a cigi, de most nehúzott farokkal próbálsz láthatatlanná válni, mint egy kölyökkutya, aki a szőnyegre pisilt.

2023. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, iskola melletti utca,egy random pad. Azért toltam egy slukkot mert megfelelési kényszerem van, eddig nem cigiztem nem is fogok, csak pont akkor jött arra amikor az én számban volt
2023. márc. 17. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És ezt el tudod mondani a szüleidnek a lebukás veszélyétől függetlenül is?


Egyébként én a megfelelési kényszert sokkal nagyobb problémának tartom.

2023. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös,komplikált a helyzet, nem mennék bele, de biztos találnék olyan pillanatot ahol ezt el tudnám mondani nekik
2023. márc. 17. 13:07
 7/7 anonim válasza:
lenyegeben ahhoz ami az iskolan kivul tortenik ahhoz nem lenne koze de persze vannak spicli tanarok akik direkt keverni akarjak a szart volt mar velem is hasonlo
2023. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!