Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 5 nap alatt átvehető az...

5 nap alatt átvehető az emésztőrendszer?

Figyelt kérdés
Orvosi egyetem

2023. márc. 28. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer megtanultad, akkor öt nap alatt átismételhető (átvehető).
2023. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 nap is elég, egy a lényeg, hogy ismételd át többször. Azaz, ne az legyen, hogy 2 nap alatt beseggelted az egészet és rá sem nézel a vizsgáig, mert így nem fog jól rögzülni a hosszútávú memóriába.
2023. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kell év közben folyamatosan tanulni, mert vizsgaidőszakban soha nem lesz elég idő nulláról megtanulni. Amúgy 5 nappal dőzsölsz, nekem 2-3 napnal több sosem jutott egy vizsgára, szóval inkább szorgalmi időszakban kellett tanulnom, hogy sikerüljenek a vizsgák.
2023. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk? Sok tényezőn múlik ez.

Pl: mennyit tudsz már belőle, milyen képességeid vannak, van-e más feladatod is, stb, stb, stb, stb.

Ülj le, azt tanulj. Jobbat senki nem tud mondani ennél.

2023. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!