Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tenyleg el fogjak venni a...

Tenyleg el fogjak venni a csaladit? Aggodnom kellene?

Figyelt kérdés
Az osztalyfonokom (utaljuk egymast) ma kozolte velem es egy baratommal h hivni fogjak a csaladsegitot.... 2 igazolatlan hianyzasom van, igaz, a baratomnak sokkal tobb van, de 2 utan tenyleg el fogjak venni a csaladit? Mit csinaljak?
2023. ápr. 5. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nalád még nem, de ha a baratodnak sok van akkor neki sanszos. Viszont nalunk figyelmeztetéseket küldenek az igazolatlan órakról szülőknek stb. Ne logj többet. Egyébként a hivatalos eljaras menete attol is függ mit ir a hazi rend. Pl: van ahol 1 ora utan ertesitik a szülőt levélben, van ahol csak 5 utan van levél, addig csak napló. Nyilvan hogy nalatok milyen fokozatok vannak hazi rendből kellene megnezni... be kéne járni az órara, meg nem az idiota baratod utan menni, aki lóg.
2023. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Elvileg egy óra igazolatlant is jelenteni kell, de valójában nem akar az iskola sem ilyen macerát a nyakába venni. Majd év vége előtt igazolja neked az ofő a Krétában. A lányomnak tavaly volt 2 igazolatlan órája, mert 10 percet késett az ebéd utáni óráról. Nekünk is mondogattak mindenfélét, én meg megírtam az ofőnek, hogy én leadtam a gyereket reggel az iskolában, és délután 3-ra mentem érte, hogyha közben nem volt órán, nem gondolnám, hogy az én felelősségem, miért is a családot csesztetnék érte? Választ persze nem kaptam.

Mondjuk ezzel nem biztatni akarlak, inkább ne lógj többet.

2023. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
asszem a tizedik után kimennek terepszemlére, de ha amúgy normális helyen laksz meg a szüleid együttműködők, nem hiszem hogy lesz bármi.
2023. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!