Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények, tapasztalatok az...

Vélemények, tapasztalatok az alábbi egyetemekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A következő egyetemeket és szakokat írtam be februárban, de a végső döntést a júliusi sorrendmódosításra hagytam: ELTE (kereskedelem és marketing), BME (gazdálkodási és menedzsment), MATE (Gödöllő, kereskedelem és marketing), BGE (kereskedelem és marketing), OE (gazdálkodási és menedzsment). Bármiféle véleménynek vagy tapasztalatnak örülök bármelyikkel kapcsolatban!

2023. ápr. 13. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Mind fideszközeli.
2023. ápr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
1-es: Én az ELTE-n voltam például újságíró kurzuson, ott eléggé fidesz ellenes volt a légkör.
2023. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
2-es vezetésben? Kétlem! Felszopók
2023. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor mi a helyes megoldás?
2023. ápr. 13. 09:56
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Külföld! Menekülj innen, itt csak lehúzod magad.
2023. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Én a helyedben a MATE-ra mennék. ELTE/BGE szivatós egyetemek, ha nem vagy toppon akkor kapa van. A MATE még nem rossz, átlagos vidéki egyetem és elég jó lett a híre manapság, sztem pár év és egyenrangú lesz a többivel amit soroltál.

Arra viszont számíts hogy fejetlenség van mindenhol, hónapok telnek el mire kiderül nincs valamelyik szakra tanár, stb. De ez a BGE-n is így van, onnan a MATE-ra mentek át sokan xd


ELTE nem tudom milyen vagy mennyire van tanár.

2023. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
BGE-t kerüld el. Odajárok, nagyon nem ajánlom.
2023. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy picit bővebben kifejtenéd, hogy miért?
2023. ápr. 13. 16:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam BGE-s, utáltam. Elte-s vagyok, utálom. Minden egyetemnek van baja, egyik sem lesz jól szervezett vagy ilyensmi. Úgyhogy ne arra számíts, hogy az egyetem élvezhető vagy jó.
2023. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Biztató 🥲
2023. ápr. 13. 16:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!