Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Jelky...

Mi a véleményetek a Jelky András ruhaipari és művészeti szakközépiskoláról? Van aki oda jár?

Figyelt kérdés

Ahol és amit most tanulok azt kilencedik óta utálom, de ma eljutottam arra a pontra, hogy váltanom kell!

Csak épp teljesen kétségbe vagyok esve!


2010. okt. 8. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egy szar nehogy odamenj
2010. okt. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
A tanárok egész jók, viszont a közösség... :S én a helyedbe nem mennék oda
2010. okt. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 hete oda járok. :D

Hát nekem tetszik! Tök jók a szakmai tanárok, mindenben segítenek. Az érettségis tárgyakból kicsit gyengék a tanárok, de ebből nincs problémám, mert a régi sulimból a barátnőim nekem másolják az anyagokat ezekből és haladok velük tovább, így az érettségin sem maradok szrrba. :)

Nekem nagyon tetszik. :)

2010. okt. 19. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szar, csóró iskola...
2012. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen És melyik részébe jársz? :D A technikumba vagy a művészetibe? Konkrétan 2 éve ide járok és semmi panaszom nincs rá. Nem láttál még szar csóró iskolát. Ha meg nem tanulsz akkor az összes iskola pokol. Ez van.
2012. febr. 7. 20:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Művészeti, szerinted az nem csóró aminek még fűtésre sincs pénze?
2012. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:D Konkrétan az összes fővárosi működtetésű iskolába pont ennyi fűtés volt/van/lesz, mint itt.

Előző sulimba -20°C-ba 0 fűtés jéghideg radiátorok és látszódott a leheletünk. Hivatalosan nem is lehetett volna tanítás. De a főváros, pont mint most. Nem adott engedélyt a szünetre. Erről nem a csöves iskola, hanem a mocsadék zsidóg*cik tehetnek, akik milliós juttatásokhoz jutnak avval, ha nem fűttetik az iskolákat..

2012. febr. 8. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Képzeld, azt mondták hogy a BKV(!) miatt nincs fűtésünk!! És fel akarják a diák-illetve nyugdíjasbérletet emelni 6ezer forintra...
2012. febr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ismerem már jó rég óta azt a sulit és mindig ilyen volt a fűtés... csak most hidegebb van és ezért érzed esetleg hidegebbnek, max a nyílászárók rosszak. Amúgy meg a tanárok szerintem is jók, viszont az odajáró diákok....
2012. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen a diákok furák. De lány iskolától mást ne várjatok. A fűtés mindenhol ugyan olyan.

De olyan karizmája van annak a sulinak, ami máshol nincs meg. A tanárok pedig a belüket is kiteszik érte. A nagy semmiért, mert a fizetésükön egyáltalán nem látszódik és a diákok sem értékelik kellőképpen.

Azt se tudom mit fogok csinálni Jelky nélkül. Minden túl silány és egyszínű lesz. Unalmas.

2012. júl. 27. 02:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!