Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt, hogy az osztályteremben...

Volt, hogy az osztályteremben vetkőztetek rövidnacira vagy hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Nem tesiórára gondolok itt. Hanem, amikor tavasszal vagy nyáron reggel még hűvös van, de napközt már meleg az idő és rövidgatyeszban is lehet lenni.


Mi lányok annak idején egyszerűen megoldottuk ezt, reggel még hosszúban indultunk el otthonról, de alatta ott figyelt a biciklis. Ahogy jó idő lett levetkőztünk biciklisgatyára ott bent, nem szégyenlősködtünk egymás előtt, igaz, nem nézte azt senki. A fiúk meg már ekkor is bátrak voltak, ők eleve rövidben jöttek a reggeli hűvösben is. Ez a 90-es években volt, de most sincs ebből gond vagy azért kicsit szégyenlősek vagytok?


2023. ápr. 17. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azoknak a táborát erősítem akik már reggel is rövidgatyában vannak, de ha valami okból kifolyólag nadrágot akarok cserélni, elmegyek a mosdóba.

Nem igazán illik boxerig levetkőzni az osztályterem közepén.

2023. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosdó
2023. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggel is rövidben megyek. De ha hurcolnék magammal váltóruhát, biztos, hogy a mosdóban oldanám ezt meg.
2023. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, mi úgy oldottuk ezt meg, hogy a hosszú alatt eleve a rövid volt. Tehát csak le kellett tolni a hosszúnadrágot és máris "átvedlettünk", nem kellett még külön felhúzni a bicist. Ha így lett volna akkor természetesen mosdó.
2023. ápr. 18. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!