Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezett még Szarvasra...

Öngyulladás kérdése:

Ki jelentkezett még Szarvasra a Gál Ferenc Egyetemre? Csak én félek az alkalmasságitól?(Óvodapedagógusnak)

Figyelt kérdés
A héten lesz az alkalmassági. Meghallgatnék szívesen beszámolókat is, hogy milyen, meg mennyire nehéz, nincs rossz hangom de nem is gyönyörű😆. Csak én félek tőle? ( csak egyedül énekeltem eddig itthon, teljesen kiver a víz a gondolattól és tuti rosszabb lesz tőle a hangom is)

2023. ápr. 19. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem veszítesz vele ha ilyen vidéki büfészakra nem vesznek fel. Jelentkezz a BME mechatronikai mérnök szakára vagy az ELTE alkalmazott matematikus - mesterséges intelligencia szakokra.
2023. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ezért tart itt Magyarország, az ilyen felfogások miatt.


Ami neked büfé szak, az másnak lehet a hivatása.

Ez a büfé szakos óvónők fogják a te szaros gyerekednek az alapvető normákat megtanulni, mert az ultra zseni apuka/anyuka úgyis képtelen lesz rá.

2023. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj a felvételi miatt, mindneki izgul egy kicsit.


Jó leszel, szorítok. :)

2023. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, az óvodapedagógusi alkalmasságin csak azok nem mennek át, akik teljességgel reménytelen esetek. Elég egy középszerű énektudás, ez nem operaénekesi felvételi vizsga.
2023. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2,3,4 köszönöm, én is azt remélem hogy mivel nagy hiány van, tényleg bárkit felvesznek😆


Egyesnek meg csak annyit, hogy amit te mondasz nem hogy most de soha az életbe nem fog érdekelni. Szeretem az ilyeneket akik olyan nagyra vannak hogy ők már pedig ezt a hú de jó dolgot tanulják aztán soha az életbe nem helyezkednek el vele 😆 Remélem a te gyerekedben az a viselkedés ragad meg amit mi tanítunk neki, nem az az alpári amiben otthon része lesz

2023. ápr. 19. 14:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Pestre pedig főleg nem fogok felmenni mert nincs távolabbi pont, mint ahol én lakom. Tuti valami Pesti nem normális vagy aki azt hiszi, hogy a kolbász a fán nő, a kecskét meg birkának nézi😆
2023. ápr. 19. 14:26
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nah, hogy sikerült a vizsga? Nekem holnap lesz, bár Sárospatakon, de bármilyen jó tanácsot elfogadok.
2023. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!