Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy suliban 221. Vagyok az...

Satuska kérdése:

Ha egy suliban 221. Vagyok az ideiglenes rangsorban es 128 főt vesznek fel van esélyem?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A másik ugyanilyen kérdésnél már linkelték hogy lehet megnézni, hogy az elmúlt években kb. hányadik helyig jutottak be. Abból azért lehet sejteni. Konkrét iskola nélkül itt nem tudjuk megmondani.

Így lehet megnézni: [link] Itt: [link]

2023. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Minden nyolcadikos olyan hülye, hogy konkrétumok nélküli kérdésekre vár választ?


Pontos válaszom: van esélyed

2023. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én az ideiglenes felvételi rangsorban 179. voltam, úgy hogy 64 embert vesznek fel. Tegnap került ki a végleges rangsor, és 26. vagyok ott. Nem gondoltam volna, hogy 150-en kiesnek majd előttem, úgyhogy szerintem neked is van esélyed.


Sok sikert!! :)

2023. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!