Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Helo! Szeretnék újra érettség...

Helo! Szeretnék újra érettségizni viszont azóta felköltöztem pestre. Annó azt mondták, hogy abba az iskolaba kell leadnom a jelentkezésem ahova jártam és igazábol ez zavar meg??

Figyelt kérdés
Most akkor Gyulán kell jelentkeznem a régi gimimnél?Vagy egyáltalan hogy megy ez?

2023. ápr. 21. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a régi sulidba visszamenni. Akármelyik középiskolában megkérdezheted, hogy ők fogadnak-e külsősöket, de szerintem sokkal egyszerűbb ha kormányhivatalon keresztül jelentkezel. Be is mehetsz személyesen, de akár online is lehet intézni (természetesen a jelentkezési időszakban).

[link]

2023. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az első írta. Talán azért előnyös ha választasz pár iskolát, és bemesz kérdezősködni, mert lehet segít az ottani adott szakos tanár. Ha nem találsz ilyen szimpatikus helyet akkor marad a kormányhivatal. A régi sulidba nem vagy köteles visszamenni
2023. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor lényegében mindegy hogy pesten vagy Gyulán jelentkezek, viszont ahol jelentkezek akkor utana ott kell erettsegizzek?
2023. ápr. 23. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy ottani középiskolába fognak beosztani ahol jelentkezel.
2023. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!