Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan érdemes ilyenkor újra...

Hogyan érdemes ilyenkor újra megkeresni a témavezetőt?

Figyelt kérdés

Másfél hete küldtem át egy anyagot, amire pár napot írt, hogy átnézi. A hét közepén írtam neki ezzel kapcsolatban viszont választ azóta sem kaptam.


Azon vagyok most, hogy hétfőn amennyiben nem ír muszáj egy emlékeztetőt írni csak már az első levél is kellemetlen volt.

Közben persze most az agyalok, hogy elfoglalt-e vagy én küldtem valami nagyon rosszat. Szóval idegőrlő egy helyzet ez.


2023. ápr. 21. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Másodszorra durcásabb lennék, ha azt mondta pár nap akkor az pár nap legyen ne hetek! Ilyen hiteltelen ember meg sem érdemli hogy nála írjam a diplomamunkámat én biztosan befenyíteném hétfőn hogy amennyiben délutánra nincs meg az értékelés felejtse el a témám vezetését, keresek kompetensebb embert eme nemes feladatra
2023. ápr. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyet azért nem lehet. :)
2023. ápr. 23. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is egy hete várok , nekem semmit sem írt az utolsó e-mailre. Jövő hét közepén újra keresni fogom . Valószínű nagyon elfoglaltak.
2023. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Remélem ez a gond. Bár én olyan vagyok mindig a legrosszabbra gondolok.

Mondjuk még nem vagyok határidős, de azért ha sok idő megy el úgy eléggé húzós lehet a dolog.


Én holnap írok neki egy érdeklődő levelet hátha legalább annyit ír, hogy csak elfoglalt.

2023. ápr. 23. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is mindig a legrosszabbra gondolok.

Csoporttársamnak egy hónapig nem írt vissza a témavezetője az érdeklő üzeneteire. Majd annyi választ kapott végül , hogy eddig máséval volt elfoglalva.

Ha eddig rendesen válaszolt , akkor szerintem most is fog, ha az ideje engedi.

2023. ápr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Remélem én is. Főleg, hogy még csak az első anyag ment át amit az észrevételei után kellene alakítanom tovább.


Mondjuk, ha bűn rosszat küldtem volna neki azt is biztos megírta volna.

2023. ápr. 24. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én végül ráírtam , válaszolt is. Továbbképzésen van, nagyon elfoglalt. Sajnos nem tudott még belenézni .
2023. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!