Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb középiskola...

Leeány7XDhello kérdése:

Melyik a legjobb középiskola Kecskeméten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokan kérdezik, hogy mi leszek, ha nagy leszek. 4-es 5-ös tanuló vagyok (olykor-olykor becsúszik a rossz jegy). Félévi átlagom 4,73 volt.

Milyen középiskolák (gimi, szakközép) vannak Kecskeméten, milyen szakmákkal? Mivel nem ismerem őket, így nem is tudok választani.

Gimnáziumokban lehet szakmát tanulni? Elnézést, hogy ilyet kérdezek, de nem tudok sokat a továbbtanulásról. Persze volt pályaorientációs nap ahol elmondták, hogy legyenek céljaink, önismereti kvízt töltöttünk ki. Jövőre még részletesebb lesz.



Ennyi, köszönöm, ha válaszoltok!


(Ui: Tudom, hogy már kiírtak 2 hasonló kérdést, de azért kíváncsi vagyok, hogy azóta mi és hogyan változott)



2023. ápr. 25. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Most hanyadikos vagy?

Gimiben nem tanulsz szakmát

Szakközépben vagy technikumban igen

Mi érdekel? Mit csinálsz szívesen

2023. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Nem írhatom le, mert akkor a gyik kijelentkeztet .😄 Annyit elárulok, hogy ebben az évben kezdtem el 4 új tantárgyat tanulni.

Inkább a művészet, a biológia érdekel, de ha kell, akkor más is jöhet.

Technikum jobb lenne, szakközépbe 3-mas, esetleg 4-es tanulók járnak. (Ha jól tudom)

2023. ápr. 26. 18:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Gimnázium elvégzése után milyen szakmákat lehet tanulni?
2023. ápr. 26. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Gimi után bármit de onnan inkább egyetem
2023. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen volt hova tovább? -vagy valami ilyesmi című könyv. Megveszed az aktuálisat és átböngészed. 14 évesen lehetne ennyi problémamegoldó képességed, főleg, hogy egész nap a neten lógtok, valószínűleg minden információ fellelhető.
2023. júl. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ősszel lesz a Messziben pályaválasztási kiállítás menj el!
2023. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!