Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kompetencián a piszkozati...

Kompetencián a piszkozati lapra ráírathatják a nevünket?

Figyelt kérdés

Múlt héten írtam kompetenciát (10.-es vagyok). Számítógépen írtuk és ugye kaptunk egy piszkozati lapot amin számolhattunk, etc. A vezetőség a suliban kiadta a felügyelőtanároknak, hogy írassák rá a nevünket a lapra amit a végén beszedtek.


Ezt a lapot ellenőrizni fogják és ha úgy ítélik meg, hogy nem használtuk eleget, akkor felzárkóztatóra küldenek amit beleépítenek az órarendbe (8-9. órában lenne) és megvonják az ösztöndíjat (nyilván csak annak az embernek akinek nem volt elég írva a lapján). Az nem számít, ha hibátlanra írod a tesztet, csak az, hogy mennyi van a lapon. Emiatt nagyon stresszes volt mindenki, és még az 1+1-et is leírtuk a papírra. A felesleges jegyzetelés miatt nem volt időm befejezni az utolsó 2 matek feladatot ami kicsit irónikus, ugyanis ezt a szigorítást amiatt vezették be, mert a tavalyi teszttel lecsúszott a suli az országos rangsorban (most tizen-valahányadik, ami azért szerintem nem rossz eredmény, de eddig a top 10-ben volt).


Ez viszont ellentmond annak, hogy a kompetencia felmérés névtelen.



2023. máj. 1. 21:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, technikumba járok
2023. máj. 1. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!