Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz elérni írásbeli...

Mennyire nehéz elérni írásbelin ennyit?

Figyelt kérdés
Bioszból emeltezek kedden. Figyeltem fakton mindig, de nem nagyon tanultam. Most kezdek csak el tanulgatni Bioszféráról. Nem kell sok százalék nekem belőle, elég lenne 60% is akár.. Azt számoltam, hogy ha írásbelin esszével lenne 45 pontom+ taláán maxos szóbeli, mert arra tanulnék, mert több időm van addig, akkor lenne 63%-om.. De szerintetek ezt a 40-45 pontot írásbelin nehéz összeszedni úgy, hogy nem tanultam eddig rendesen? Vagy nagyon brutál nehéz ahhoz a biosz, hogy ennyit el lehessen érni rajta?

2023. máj. 14. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
64%
Nehéz és kiszámíthatatlan a biosz. Nem fogod összeszedni írásbeli a 40-45 pontot, ha nem tanultál rendesen.
2023. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!