Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégiumban kikkel tesznek...

Kollégiumban kikkel tesznek egy szobába?

Figyelt kérdés
Jövőre mennék egyetemre, de mivel messze lakom, inkább kollégiumba mennék. Viszont egyáltalán nem tudom hogy hogyan működik egy kollégium. Teljesen véletlen hogy kivel raknak össze? Akár ellenkező neművel is össze rakhatnak? Írnátok pár dolgot a kollégiumok működéséről?
2023. máj. 14. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ellenkező neművel semmiképp.
2023. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk gólyatáborban összehaverkodsz emberekkel es veluk tesznek ossze.
2023. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 verzió van, 1) valakivel jóban vagy, kollégiumi felvételinél mindketten jelzitek hogy egymással szeretnétek lenni -> egy szobába raknak 2) nem írtál semmit, random raknak össze. Többnyire egy szakról/karról, lehetőleg egy évfolyamból. Ha nem tudnak ilyen matchet csinálni akkor egy full random, azonos nemű hallgatóval. Ellentétes neművel biztosan nem fognak
2023. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm!
2023. máj. 14. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont azt is hozzátenném, hogy nálunk legalábbis, ha ketten fiu+lany keritek hogy tegyenek egyutt, akkor egybe tesznek. Tehat nem tiltott ez, csak random valszeg nem csinaljak.
2023. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 voltam, ez nálunk is így volt mint 5-nél. Csak nyilván ha nem kéred külön hogy xynal akár lenni akkor nem raknak be egy random ellenkező neműt
2023. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy egy blokk, két szoba, 6 fő. Abból 4-en előző évben, még elsőévben együtt laktak, kérték, hogy így maradjon, úgy, hogy 3-an együtt, 2 meg random szobatársat kapott. Az egyik egy random azonos évfolyamon lévő csaj, a másik meg én, elsőéves.

Szóval mi úgy vagyunk, hogy a másik szobában 2-en jogon, harmadik kommunikáció és médián, nálunk a csaj, aki benne volt a négy főbe szintén kommunikáció és médián, a másik szobatársam tanárin, én szintén tanárin, de teljesen más szakpárral.

Szóval amúgy vagy kéred mással együtt, vagy random. Vagy kéred, de ha nincs meg a max létszám, akkor bedobnak random azonosneműeket.

2023. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!