Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tecnikumi ágazati alapvizsga?

Tecnikumi ágazati alapvizsga?

Figyelt kérdés
Van olyan/ismersz olyan embert, aki megbukott az ágazati alapvizsgán és a javítót sem tudta megírni. Mi történt velük?

2023. máj. 19. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk (oktató vagyok) van egy tizedikes diák, aki már volt egyszer tizedikes egy másik technikumban, nem is bukott semmiből, de alapvizsgán megvágták.


Remélhetőleg az lesz vele, hogy idén átmegy és megy tovább 11.-be.

2023. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszönöm! Az még érdekelne, hogy 10.-ben alapvizsgán valaki megbukik, akkor 9. osztály is újból kel járnia vagy csak a 10.-et? Minket ezzel fenyegetnek a tanárok.
2023. máj. 19. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:

A fene tudja. Hallottam már olyan véleményt, hogy mi is csak 9.-be vehettük volna fel az illetőt...

A szakképzési törvény tele van nem egyértelműen megfogalmazott szövegekkel.

2023. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen buktatok alapvizsgán. És hogy értsd paraszt, ez nem szimpátia kérdése. Ez tudás kérdése.

Eddig mindegyikük más iskolát keresett.

2023. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ott 9. osztálytól kezdték újra?
2023. máj. 19. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!