Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi számít bele a tanulmányi...

Mi számít bele a tanulmányi átlagba?(DE-BTK)

Figyelt kérdés
Ami azt illeti asszem rezeg a léc nekem, hogy átsoroljanak, ezzel kapcsolatban csak annyit találtam, hogy meg kell lennie egy adott számú teljesített kreditnek (ez bőven megvan), meg a 3,00 tanulmányi átlagnak. Csak nem tudom mi számít bele. Csak a teljesítettek, vagy az is, ami nem teljesített/bukó?
2023. máj. 20. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Már megint te vagy az aki képtelen értelmezni a TVSz-t vagy a DE-BTK-ra csak agyhalottak járnak? Tegnap is érkezett egy DE-BTK-s kérdés ahol a hallgató képtelen volt értelmezni 2 mondatot.


Azt hogy az adott szakon hogyan számolják az átlagot tartalmazza a tanulmányi és vizsgaszabályzat, valamint az átsorolással kapcsolatos információkat is. Bár aki ennyinek nem tud önmagától utánanézni azt nem átsorolni kellene hanem kicsapni az egyetemről.

2023. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
#1 Benne van a kérdésben is hogy DE-BTK azaz Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi kar. Mégis mire számítottál hogy egy bölcsész képes önállóan tájékozódni és megtalálni önállóan a megoldást a teljesen evidens kérdésére ami 10 másodperc keresgélés után megtalálható az egyetem honlapján? Ha ilyen készségek birtokában állna a kérdező akkor nem egy ilyen semmit nem érő selejt szakra járna. Nem véletlenül nem kellenek sehová a bölcsészek. :)
2023. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az 1-es és 2-es delikvensnél láthatjuk, hogy ez van, amikor valakit az anyja helyett az apja szoptat. Nektek sincs sok eszetek, ahogy látom, mert ti sem találtatok választ :) Na meg az nem jutott el az agyatokig, hogy ezen az oldalon, ha valaki kérdez, akkor arra a) válaszolsz b) nem írsz semmit. Az oldal nem a kérdezők inzultálására jött létre, ti agyhalottak. Na mindegy, ment a jelentés. :)
2023. máj. 20. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!