Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt 2005-2010 közt a...

Milyen volt 2005-2010 közt a középiskolai oktatás?

Figyelt kérdés

Én 2012ben kezdtem a középsulit akkor a végzősöknek volt kb heti 20-25 órája. Felnéztünk az akkor a végzősökre mennyire menők bejönnek 8ra, 12kor mennek haza, soknak volt már jogsija ,kocsija. Meg mennyire lazák. Amikor én voltam végzős 2016ban heti 38 óránk volt, de volt olyan évfolyam ahol a max 40 volt. Amikor kezdtem a sulit 2012ben nekem is kb napi 4-5 órám volt naponta úgy ,hogy (mindennap volt tesink ekkor vezették be 2012ben) 2015ben az kilencedikeseknek mindennap napi 8 óra volt. Amikor én tini voltam akkor kockásingestüntetés volt.


A kérdésem, milyen volt 2005-2010 közt a középiskolai oktatás, mennyire volt más, akkoriban nem volt középiskolai tinik tüntetése.



2023. máj. 22. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tüntetések nem azért vannak, mert túl sok a szabadidejük, hanem pont azért,mert nincs szabadidejük, rossz az oktatás
2023. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Ha már 6 órám volt egy nap akkor azt mondtam hogy az egy húzós nap, 7 óra pedig asszem a 4 év alatt 1x volt egy félévig de az kibírhatatlan kategória. Viszont volt olyan hogy pénteken 4 óra (de a 4 óra is ritka). Általában 5-6 óra között, reggel 7:50-től 12:15 vagy 13:10-ig voltam bent legtöbbször.


Szerintem semmivel nem lett volna jobb ha több órát hallgatok, ugyanúgy elvégeztem az egyetemet, elértem mindent amit akartam és cserébe volt gyerekkorom, barátnőim, időm játszani és élvezni az életet.

2023. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ismerősi köröm (nagyon nagy; több ezer fős) alapján azt mondanám, hogy tüntetéseken megjelenő diákok nagyjából 35-40% csak lógni akart és jó ürügy volt számukra a részvétel. Nagyjából 50-55% viszont azért ment ki, mert a kedves tanárok megzsarolták őket, hogyha nem vesznek részt a tüntetéseken, akkor nem engedik őket érettségizni vagy előrehozottat tenni. A fennmaradó 5-15% szerint rossz a közoktatás, viszont közülük 95% meg sem tudja mondani, hogy miért tartja rossznak.
2023. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!