Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gyenge gimnázium...

Milyen gyenge gimnázium vannak Budapestben, ahol átvesznek, ha megbuktam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jelenleg keresek egy kifejezetten gyenge középiskolát, ahol átvennének 10.osztályba. A jelenlegi iskolám borzasztó és nem is tanítanak semmit. Azt mondták, hogy egyik iskolába se fognak tudni átvenni, mert megbuktam. Nagyon el vagyok keseredve, mert nagyon át szeretnék jelentkezni egy másik gimnáziumba mert ami itt van attól én csak öngyilkos akarok lenni.

2023. máj. 29. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Kérdem ezt azért, mert ha betöltötted a 16-ot, akkor ugye nem vagy tanköteles... Szerintem ez is közre játszhat, amikor iskolát választanál.

Mik a szűrési feltételek?

Azon is gondolkodtam, hogy ha ennyire gyengét keresel, nem lenne célszerűbb akkor nem gimit, hanem SZKI-t (technikumot) keresni?

2023. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat az lemaradt, hogy Budapesti gimnáziumokat keresek kifejezetten. Jelenleg 15 éves vagyok de szeptemberben már 16 leszek.

Olyan iskolákat keresek, ahol nincsenek tele drogosokkal cigisekkel és azért oktassanak valamennyit és nem csak az legyen, hogy bejönnek oda adnak egy halom papírt, hogy nesze csináldd meg óra végéig.

2023. máj. 29. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
És az SZKI?
2023. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyenge iskolákba nem éppen a szellemi elit jár. Nagy valószínűséggel lesz ott drogos és C kategóriás ember.


A 4. kerületben tudom ajánlani a Bródy Imre Gimnáziumot, ahol a sportoló osztályba minden hülyét felvesznek. Ez az osztály az UTE sportolóiból áll akik nem az eszükről híresek viszont a sport miatt nem drogoznak. Ez Újpest egyik leggyengébb gimije.

2023. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!