Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakváltás egyetemen belül?

Szakváltás egyetemen belül?

Figyelt kérdés

Üdv, természettudományi karon lévő hallgató vagyok a Debreceni Egyetemen, és annyi gondolatmenet futott át az agyamon, hogy szakot váltanék a vizsgaidőszak után. Tanárszakra mennék át, ezt meg lehet úgy oldani, hogy szeptemberre már oda járjak? Valaki ért ehhez, hogy hogyan kell? Tehát egyetemen belül váltanék szakot, és egyébként biológia-angol tanári szak érdekelne a legjobban (jelenleg ezt sem tudom hogy működik, a 2 szak kiválasztása a tanárszakon)

Köszi előre is a válaszokat.



#szakváltás egyetemen belül
2023. máj. 31. 16:57
 1/3 elistvan ***** válasza:
A tanulmányisoddal vedd fel a kapcsolatot, szerintem ő tud segíteni ebben.
2023. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a TO-n tudnak ebben segíteni. De ha nem biosz szakon vagy, akkor szerintem nem fogják engedni az átjelentkezést (még akkor is necces ha bioszon vagy, mert elvileg csak azonos képzési területen belül lehet átjelentkezni).
2023. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
2023. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!