Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményt kérek a Békéscsabai...

Véleményt kérek a Békéscsabai Szent Györgyi Albert Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy milyenek a tanárok, milyen a menza, sok leckét adnak, vagy ha odajártál vagy az ismerőseid közül jár vagy járt oda akkor VÉLEMÉNYT hogy milyen, vagy élményt akár jó vagy akár rossz
2010. okt. 11. 15:04
 1/3 A kérdező kommentje:
na mivan emberek!! nincsenek ezen az oldalon békéscsabaiak????????????????????
2011. febr. 12. 19:27
 2/3 anonim válasza:
Szia. Látom hogy már elég régen írtad ezt a kérdést ennél fogva gondolom hogy oda jársz. Szeptembertől én is oda fogok járni, és szeretnélek téged megkérdezni arról hogy milyen iskola is ez? :)
2011. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy én is most szeptembertől leszek 9. osztályos, még 8.-osan azért irtam ki a kérdést hogy egy kicsit jobban megismerhessem :) 2011/2012 tanév :)))
2011. aug. 5. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!