Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGE az olyan a Corvinushoz...

A BGE az olyan a Corvinushoz képest, mint az ÓE a BME-hez képest?

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Sztem teljesen felesleges f.szméregetés ez az egyetemek közt. Minden magyar egyetem, még a legjobb is világviszonylatban egy háromszázakárhanyadik, sehol sem számontartott noname valami, amit már a szomszédos országokban sem ismernek hogy mi van, szóval teljesen mindegy hol végzel, mégha valami szódás szemüveges, pattanásos stréber gyerek mindjárt idejön modoroskodni, vagy kötekedni velem, vagy pontozgatni, akkor is.
2023. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az elsővel, teljesen ertelmetlen ez a rangsorolás.

Emberek vannak, akik elvegzik valamelyiket.

Én BME-n végeztem, és láttam, hogy az is elvegzi, aki amúgy szakmailag es emberileg is teljesen nulla, nemhogy mérnöknek nem való, de egy fakockát sem bíznék rá.

És más egyetemekről jött nagyon penge emberekkel is ugyanúgy összefutottam a munkám során.

2023. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
BME-sként mondom, hogy az egésznek nagyobb a füstje, mint a lángja...
2023. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Te BME-GTK-s vagy? Az milyen?
2023. jún. 6. 08:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörűen megfogalmazta az első válaszoló!
2023. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

BME-n speciel a direkt szivatáson kívül nem sok színvonalas dolog van. Hogy ez jó-e? Bsztatni a diákokat?

NEM

Tanultam egy nyugat európai egyetemen, aminek a magyar színvonal közelítve se éri el…azok igazán jól működő egyetemek és színvonalak, de ezek, hát

2023. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik ez a kelet európai, balkani pöcsméregetés.


Egyik egyetem sem jelentős nemzetközi viszonylatban, kb. Fel sem kerülnek a rangosabb listákra.

2023. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az iskola csinál jó szakembert belőled.
2023. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még ha egy MIT, egy Cambridge, egy Yale, egy Howard egyetemről beszélnénk..
2023. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es az inkább a Harvard :D
2023. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!