Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kell felvenni szóbeli...

Mit kell felvenni szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Emelt angol szóbeli érettségi.

2023. jún. 10. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Elegáns ruhát, ünneplőt. Mindenképp fehér blúz vagy ing (+ esetleg zakó, ha nincs dögmeleg), fekete szoknya vagy nadrág. Ha van matrózblúzod, akkor felülre azt.
2023. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalomnak megfelelő, de azért olyan ruhát, ami nem fog zavarni abban, hogy a lényegre figyelj. Az alkalom egy életben talán csak egyszer fordul elő, úgyhogy legyen ünnepélyes, de ne szorítson, ne feszüljön, ne csúszkáljon el a helyéről, stb., hogy ne terelje el a figyelmedet a ruha.
2023. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
6%
Én asszonyvero trikóban és papucs+rövidnadrágban mentem mert 28 fok volt, nem kifogásolták
2023. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

"nem kifogásolták"

De hatással volt rájuk, nyugodt lehetsz. És egymás között nyilván szóvá is tették, csak téged nem tiszteltek meg a véleményükkel - ha már te sem tisztelted meg az alkalmat a ruházatoddal.

2023. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elegáns ruha, ünneplő ruha legyen.


Nőknek: fehér blúz, fekete nadrág/szoknya, fekete ünneplő lábbeli (lehet magassarkú is). (Nem feltétlenül kell feketének lennie.)


Férfi: fehér ing, nyakkendő (ne feketét), fekete nadrág, fekete ünneplő cipő, fekete öltöny. Ha túl meleg lesz akkor is öltönybe bemész, és leülés előtt leveszed (kb fél percet kell kibírnod benne). Fekete helyett sötét kék is lehet a szett.

2023. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Hawaii ing-strandpapucs-fürdőgatya-szalmakalap, napszemüveggel. Szóbeli után egyből mehetsz csobbani a nagy idegeskedés után
2023. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
(Nyilván viccnek stántam az előzőt.) Amúgy ing- és valami öltöny, de legalább egy fekete farmert hosszúujjú inggel minimum vegyen fel az ember, amit egy szerényebb anyagi körülmények között élő is meg tud engedni magának és mégis csak elegáns hatást kölcsönöz. De alapjáraton azért inkább öltöny. Illik megadni a módját, mégis csak egy bár nem nehéz, de fontos vizsga és nem jelentéktelen esemény az ember életében. Ráadásul magabiztosabb is szerintem az ember vizsga közben, ha jó a megjelenése.
2023. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Viccnek szántam* , bocs félrenyomtam
2023. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!