Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte jogon akik megjelölték...

Elte jogon akik megjelölték az önköltségest is, hány pontotok lesz kb? és mennyire számítotok ponthatárnak?

Figyelt kérdés

Tavaly ugye 350 pont volt, és ahogy elnéztem, úgy szokott lenni hogy évente 20-20 pontot csökken illetve nő, tehát elvileg most 370 körülire kellene visszaugrania, bár nem tudom a tanárok helyzete mennyiben befolyásolta az érettségizők teljesítményét, viszont idén kicsit többen jelentkeztek mint tavaly.

Ti mire számítotok?



2023. jún. 14. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több lesz, legalább 385, mivel rengeteg a jelentkező az elmúlt évekhez képest. Tavaly azért volt olyan alacsony, mert kevesebben jelölték meg ezt a szakot.
2023. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, hát sajnos nekem olyan 360 pont körül van, de már lemondtam róla, szerintem is nagyon meg fog ugrani idén
2023. júl. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!