Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a megfelelője a régi 55-el...

Mi a megfelelője a régi 55-el kezdődő fsz szakképzéseknek? Jár érte plusz pont még?

Figyelt kérdés

Van egy még 2014-ben elvégzett 553450100105505 ; számú Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző felsőfokú szakképesítésem. Ugye régen még ezek az OKJ képzések egyel a simák felett voltak, aminek ugyanez volt a megnevezése és ezeket lehetett főiskolákon elvégezni.

Régen ezért a képzésért 32 pont többletpontot kaptam felvételinél.


Jelentkezni szeretnék egyetemre idén, és a felvi táblázata szerint a következő képzések elfogadhatóak + pont szerzésre, de ezt nyílván a 2020 utáni számokkal rakták ki.:

5484111 Logisztikai és szállítmányozási

ügyintéző

5434501 Logisztikai ügyintéző

5484104 Szállítmányozási ügyintéző


Kérdésem, hogy a régi számmal rendelkező képzésemet elfogadják még? Hogy lehet ezeket most összehasonlítani vagy nézni? Írtam az iskolának, de nem válaszolnak, telefonos ügyintéző "szerintem igen" válasza nem volt túl meggyőző és úgy amblock semmit se lehet találni, hogy most mivan a régi fsz okj képzésekkel. (mire konvertálták át őket, mire elfogadhatóak stb.)


Köszönöm előre is, ha valaki megosztja a tapasztalatait !



2023. jún. 16. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakra jelentkezel, mert ez a döntő kérdés.
2023. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
katasztrófavédelem (iparbiztonsági,katasztrófavédelmi műveleti,tűzvédelmi és mentésirányítási ) lenne a cél. Ezek egy kategória alá tartoznak.
2023. jún. 16. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnéztem és jár a plusz pont a katasztrófa védelem területén.
2023. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!