Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eredményhirdető értekezletre...

Eredményhirdető értekezletre ki kell öltözni?

Figyelt kérdés

Érettségi bizonyítványt már évekkel ezelőtt megkaptam, idén csak egy tárgyból voltam érettségizni, így csak egy tanúsítványt fogok kapni, ráadásul egy tök idegen suliban.

Ebben az esetben mennyire várják el az ünneplőt? Az is jó ha utcai ruhában megyek?

Egyáltalán meddig szokott tartani ez az egész?

(A bizonyítványt anno a covid miatt a titkárságon vettem át, így nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban.)



2023. jún. 18. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kiöltözni. De abból sem lesz konkrét probléma, ha mondjuk utcai ruhában veszed át. Nyilván nem biztos, hogy nagyon szépen néznek rád, de átadják a dokumentumokat, minden rendben fog menni.
2023. jún. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel voltam így, senki nem öltözött ki. Sőt, az "értekezlet" abból állt, hogy hosszasan álltunk sorba a folyosón, majd az iratok ellenőrzése után a kezünkbe nyomták a tanúsítványt és mehettünk.
2023. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Illik legalább annyira kiöltözni, mint az érettségi elnök.
2023. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk mindenki kiöltözött. Nálunk egy teremben mindenki le volt ültetve, és volt pódium is, ahova sorba ki kellett sétálni, és ott adták át egyenként név szerint a bizonyítványokat. Aztán a tanárokkal pezsgőztünk. Nekünk ez volt. Tény, hogy én az osztályommal érettségiztem, szóval nem csak random egy másik iskolában, de szerintem azért minimálisan illene kiöltözni. Amúgy nálunk maga ez a kiosztás kb. 10-15 perc volt, aztán ha akartál, mehettél.
2023. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
#4 de te akkor érettségiztél rendesen, mindenből. Nem pedig csak egy tanúsítványt kaptál utólag.
2023. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Lehet hogy csak nálunk van ilyen szigor, de az ofő azt mondta ha nem öltözünk megfelelően, nem fogják odaadni az eredményt.
2023. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3: Azt se tudom ki az érettségi elnök. xD


#4: Írtam, hogy bizonyítványom már van, én is az osztályommal érettségiztem. Most egyetlen tanúsítványért kell mennem és szerintem ez már nem akkora ünnepség mint a bizonyítvány megszerzése.


#6: Mint írtam, már évekkel ezelőtt végeztem, nincs osztályfőnököm és senkit nem ismerek abban a suliban ahova mennem kell (kormányhivatalon keresztül jelentkeztem). De amúgy azt nem teheti meg, hogy nem adja oda az eredményedet.


Többieknek köszönöm az értelmes válaszokat!

2023. jún. 20. 09:11
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell hozzá tudni, ki az érettségi elnök. Le lehet pontozni, de ez egy tartalmas válasz a kérdésre. Szóval igen, illik legalább egy rendes nadrágot meg egy vasalt inget felvenni, alsó hangon. Ez nem attól függ, hogy hány tárgyból vizsgázol.
2023. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint kész válaszod volt, és csak azt akartad hallani. Ezért kár kérdezni.
2023. jún. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: Elképzelésem volt, amit a kettes válaszoló tapasztalatból meg is erősített. A többiek csak általánosságokat pufogtattak, nem a konkrét szituációra válaszoltak.
2023. jún. 22. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!