Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociálpedagógus alapdiplomáva...

Szociálpedagógus alapdiplomával milyen szakirányú képzést érdemes elvégezni, ami nem drága és nem szükséges több évnyi gyakorlat hozzá?

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a célod?
2023. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy, mert amíg a fidesz az úr, addig vagy közmunkás leszel, vagy gyári munkás, vagy bármilyen végzettséged van minimálbért fogsz kapni! Segíts leváltani a fideszt, aztán majd ezernyi lehetőség nyílik meg előtted.
2023. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok olyan szakirányú továbbképzés van, amelyre bármilyen, vagy majdnem bármilyen alapdiplomával be lehet iratkozni. Le kellene szűkítened magadban, hogy miféle tevékenységre vágysz, mit csinálnál szívesen. Ha ez megvan, a felvi.hu-n kulcsszóra rá tudsz keresni a szakkereső szakirányú továbképzések gombra való kattintás után.
2023. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem doktori (van ilyen) van kutatási céllal, vagy valami speckó újítással akarsz ezen pályára lépni, vagy ha nem alibi diploma kell, Én könyörögve kérlek NE menj erre a szakra.


Egy gyakorlatokat megjárt hallgató...

(Végzettől is hallottam már ilyet, itt IS!)

2023. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Megfogod és csinálsz egy másik BSc képzést aminek értelme is van és nem egy ilyen semmit nem érő büfészak:


Villamosmérnök BSc, mérnökinformatikus BSc, alkalmazott matematikus BSc

Ezek mind teljesen jó alternatívák és nem egy csoro koporsóként kell leélni az életed hátralévő részét

2023. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5


A #4es vagyok.


Igazad van, a három említett szakkal pl. VISZONT.


Az ilyen kommentekben mindig azt felejtik el, hogy van aki egyáltalán nem mérnök-informatikus stb beállítottságú. És nem, sokuknak nem a készsége vagy esze nincs meg hozzá, de ilyen is van, hanem egész egyszerűen humánok fullra.

Mondhatsz egy szocpedet, annglisztikát végzett embernek, hogy menjen villamosmérnökire. Nem fog elmenni, mert idegen tőle. Holott lehet nyelvzseni. - Van ilyen szaktársunk, őt nem is értem mit keres szocpeden.

2023. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudatosan választottam a szocpedet, nem volt gond az elhelyezkedéssel, ugyanis szociális területen dolgozom már egy ideje, mint szociális munkatárs. Egyáltalán nem szeretnék váltani...

Érdekel a fejlesztőpedagógia , de az 4 féléves és kb. félévente 160 e ft...

Esetleg tud vki olcsóbb hasonló szakirányú képzést?

2023. jún. 27. 00:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7: A félévente 160 ezer forint nem is számít soknak a szakirányú továbbképzéseken. Ennél félévente lényegesen olcsóbbat nemigen fogsz találni, bár rövidebbet talán igen. Vácon, Kaposváron és Szegeden van például fejlesztő biblioterápia, amely csak 2 féléves. Vagy Egerben, Sopronban és Hajdúböszörményben a fejlesztő-differenciáló szakpedagóia csak 3 féléves.
2023. jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
félévente 160 ezer az ha belegondolsz havi 32ezer ft és általában 3 részletben kell kifizetni, nem egyben. Ennél kevés olcsóbb van sajnos.
2023. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!