Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE augusztusi vizsgák?

SOTE augusztusi vizsgák?

Figyelt kérdés
Nos, ilyenkor minden karon minden tárgyból hirdetnek vizsgaalkalmakat? Vagy kulon kell jelezni a tanulmányi felelősnek hogy szeretnél vizsgázni? És csak olyan tárgyból mehetsz, ami nem lett meg vagy javítani is lehet?
2023. jún. 28. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a SOTE-n vagyok orvostanhallgató, de gondoltam, hogy hasonló lehet, mint nálunk a dékáni vizsgák, így utánanéztem.


[link]


Ezt kell kitöltened ahhoz, hogy vizsgázni tudj augusztusban, tehát nem hirdetnek minden tárgyból vizsgát, csak amiből valaki kérte, és csak olyan tárgyból mehetsz vizsgázni, amire te beadtál kérvényt. Sotepedian azt írják, hogy sikeres vizsgát javítani nem lehet ebben az időszakban.

2023. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 köszi
2023. jún. 29. 01:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!