Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van aláírásom a tárgyból,...

Ha van aláírásom a tárgyból, de nem lett meg a tárgy, következő félévben be kell járnom órára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy sajnos az őszi félévben nem lett meg mindegyik tárgy, viszont aláírást mindenből kaptam. Mivel most nem volt lehetőségem elmenni vizsgakurzusra, és úgy teljesíteni, így most ősszel szeretném újból megpróbálni. Viszont ugye így nem vizsgakurzusos lesz, hanem rendesen meg lesz hirdetve elmélettel/gyakorlattal. Ilyenkor, ha felveszem a gyakot és elméletet, attól még nem lesz kötelező bejárnom, ugye?


A helyet sem szívesen venném el más hallgatótól, így, hogy van aláírásom.


Köszönöm szépen előre is az infókat, válaszokat, segítséget!



2023. júl. 3. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én már régen jártam egyetemre és főiskolára de úgy emlékszem hogy nem kellett bejárni csak felvettem a vizsgát és levizsgaztam
2023. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha felveszed az elméletet és a gyakorlatot, akkor be kell járni. Írj a tanárnak, és kérd meg hogy írjon ki a félévre vizsgakurzust, és azt vedd fel.
2023. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2023. júl. 3. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!