Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz elvégezni...

Mennyire nehéz elvégezni levelezőn az emberi erőforrások alapszakot a Károli Gáspár Református Egyetemen?

Figyelt kérdés

Már van egy gazdálkodási és menedzsment szakon végzett diolomám.

Kisgyermek mellett csinálnám.



2023. júl. 5. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Miért csinálnál ilyen balgaságot? Semmilyen hozzáadott értéke nem lenne a meglévő diplomádhoz képest, csak elrabolnád az idődet a gyerekedtől és családodtól.


Sokkal jobb ötleteim is vannak. Nézted már például a Metropolitan coach képzését? Baromi jó, és sokkal hasznosabb.

[link]

2023. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
10-es skálán 5,6-os nehézségű
2023. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1/2 igen, néztem ilyeneket is, de azért gondoltam, hogy elvégzem az említett alapszakot, mert rendelkezem még állami támogatott félévekkel, ezek a továbbképzések pedig önköltségűek. A mesterszakoktól pedig úgymond félek, mert szerintem gyakorlatorientáltak, én viszont jelenleg azt nem tudnám megcsinálni, az alapszakon pedig elvileg sok tárgyamat elfogadnak.
2023. júl. 5. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
A mesterszakok sokkal könnyebbek, lazábbak, mint az alapszakok. Tényleg nézz körül kicsit rendesebben, mert – érdeklődésedtől függően – sokkal jobb opciók léteznek. Nekem van HR-es diplomám is, letagadom mindenhol, teljesen felesleges papír. A képzés se ér semmit.
2023. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudnál írni a Károlin a gazdmenről? Én most adnám be oda a pótfelvételit.
2023. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!