Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-GYTK 372 ponttal?

SZTE-GYTK 372 ponttal?

Figyelt kérdés
Idén felvételizek, felvin fent vannak a pontjaim már. Jelenleg a gyógyszerész képzés lenne Szegeden a fő cél. 372 pontom van jelenleg. Tavaly 360,tavaly előtt 382, 20-ban 380 volt a ponthatár. Szerintetek idén mennyi az esélyem ezzel az eredménnyel bejutni?

2023. júl. 7. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, a korábbi években hányan jelölték első helyen, összesen, és hányat vettek fel. Aztán az idei statisztikákkal vesd össze.
2023. júl. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Meg fogod bánni.
2023. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2# Ezt kifejtenéd bővebben is?
2023. júl. 14. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy 2021-ben és azelőtt GYTK-n 380 volt a minimum ponthatár, amit tavaly levittek 360-ra (gondolom nem tudták feltölteni a helyeket, mert a 380-at nem érték el annyian). Szóval az ne ijesszen meg, hogy csak tavaly lett volna elég pontod, mert előtte a minimum miatt volt 380 körüli a ponthatár, nem a jelentkezők teljesítménye miatt.

Szerintem jó eséllyel indulsz, de azt azért hozzátenném, hogy idén szinte minden szakra többen jelentkeztek, ami magában hordozza a ponthatárok emelkedését.

Erre a kérdésre pontos válasz majd 26-án este 8 órakor fogsz kapni, addig minden csak találgatás és felesleges is ezen kattogni, most már úgyse tudsz érte semmit se tenni.

2023. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a minimum ponthatárokkal is érdemes számolni, az én szakomra is eddig 400 volt, már az egyetem levitte 320-ra idén. :)
2023. júl. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!