Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális-e, hogy még nincs...

Normális-e, hogy még nincs bent a felvi.hu "Közhiteles Nyilvántartásból Szerzett Iformáció" fülén az érettségim?

Figyelt kérdés
Már Július 20-án megkaptam az érettségimet, de még mindig nincs bent a felvi rendszerében, valamint a pontoknál még mindig 0-át ír ki? Kezdek egy kicsit megijedni. Ilyen hosszú átfutási idő normális vagy valami nincs rendben?

2023. júl. 9. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tekintve hogy július 9-e vana mai napon és te július 20-án csináltad meg az érettségit, ez azt jelenti hogy több mint 11 hónapja nem töltötték fel. Igen, ez komoly probléma, nem 1 év az átfutási idő.
2023. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem érdeklődj az oktatási hivatalnál, a felvi honlapján van hozzájuk elérhetőség
2023. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eliírtam a kérdést, bocsánat, Június 20-án kaptam meg az éretségit.
2023. júl. 9. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Töltsd fel. Én is ma töltöttem fel, mert még mindig nincs pontszám.
2023. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pénteken feltöltöttem az érettségit, nincs még pontszámom. Sajnos sok türelem kell ehhez az időszakhoz. :)
2023. júl. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, mennyi pontod lett?
2023. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az alapképzésen amit választottam (programtervező informatikus) 330 lett, mivel csak a szakamai érettségi tárgyat és a matek érettségit nézik, de más tantárgyból sokkal jobb eredményem volt, így ha más szakot választottam volna 398 pontom lenne.


Megjelőltem egy másikat is ugyanógy infós területen ott meg is kaptam 398-at.

2023. júl. 16. 19:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Elfeljtettem korábban komentet írni, de nagyon szépen köszönöm a válaszokat a kérdésemre!
2023. júl. 16. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratula! :)
2023. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!