Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolában ha ipadet használsz...

Iskolában ha ipadet használsz milyen alkalmazásokat tudsz ajánlani?

Figyelt kérdés
A legjobb az lenne ha lehetne csoportosítani a tantárgyakat,mint a fájlokban,rámész hogy pl.: történelem és kiadja az eddigi órai jegyzeket,illetve az is nagyon jó lenne ha képeket is lehetne beilleszteni:)

2023. júl. 9. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Notion. Rohadt jó.
2023. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyári Jegyzetek app is tök jó.

Lehet kb bármit beilleszteni, szkennelni, rajzolni, kézírással jegyzetelni. Csinálhatsz mappákat is és azokban rendszerezheted a tantárgyakat.

2023. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Good notes
2023. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért van Orbán a hastagek között? 😂

A kérdésre válaszolva, ha tollal szeretnél jegyzetelni, Good Notes és Notability. Minimálisan térnek el, tapasztald ki, Neked melyik a jobb. Én mindkettőt használom, Notabilityn vannak a pdf-ek, könyvek, előadás diák betöltve és arra jegyzetelek mellé (plusz lehet rajta diktafont kapcsolni miközben jegyzetelsz), a “szűz” jegyzeteim meg Good Notesban vannak, valahogy az nekem sokkal jobb élmény, amikor a saját jegyzeteimet készítem. Illetve egyébként a Notiont én is nagyon ajánlom, elképesztően jó alkalmazás, csak az nem ilyen saját kézzel jegyzetelős. 😊

2023. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!