Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem kollégium...

Debreceni Egyetem kollégium elbírálásnál hol lehet fellebbezni?

Figyelt kérdés
A jövedelemre 0 pontot kaptam, pedig minden papír megvolt, első félévben is ugyanezeket (nem úgy ugyanezeket, hanem természetesen az 1 évvel későbbi, újabb változat került leadásra) adtam le és 0 pontot adtak. Én 18 éve tényleg nagyszüleimmel élek, nem úgy mint sokan mások, hogy csak átjelentkeznek; anyám meghalt sajnos, apámat meg hagyjuk... Erre 0 pont?? Eszem megáll...

2023. júl. 10. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
"apámat meg hagyjuk"-ra nem fognak 100 pontot adni, az pedig hogy tényleg a nagyszüleiddel élsz 18 éve semmivel nem különb attól aki 1 éve került valóban hátrányos helyzetbe. Mindenkinek nem adhatnak kollégiumi férőhelyet akinek 20 éves korára nem rendelkezik saját penthouse lakással és AMG mercivel.
2023. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es, inkább nem is jellemezlek, megtetted te már azt magad. Nem azt mondtam, hogy 100 pontot adjanak. Azt mondtam, hogy 0 jött jövedelemre, tehát valamit benéztek.
2023. júl. 11. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1nek:

Mikor baxák már ki innen ezt hárompipás gyökeret?

Mivan az orvosin ennyire unatkozol kedves 1-es?

2023. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Protekcionista, korrupt döntéshozókból nincs hiány a debreceni kisbetűs fideszmaffia által leuralt putyincsicska egyetemen.
2023. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ebben egyetértek 4-es ...
2023. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!