Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikortól dolgozhatok iskolába?

Mikortól dolgozhatok iskolába?

Figyelt kérdés
Az igaz ha elkezdem a tanító szakot már felvehetnek dèlutánosnak?

2023. júl. 18. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hű, a legjobb jószánkékkal mondom, ne akarj majd magyart tanítani.
2023. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Tragikus a helyzet manapság magyarországon, ez tény. És lehet, hogy alkalmaznak még hallgatókat is... nade nem első félévben! Azért pofátlanság határa amit kívánsz. Legalább 1-2 évet tölts le az egyetemet MINIMUM.

Addig pedig el tudod végezni a ped asszisztensit és azzal tudsz dolgozni iskolába tanár mellett.

2023. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez egy kèrdès volt, nem hiszem, hogy pofátlan lennèk.
2023. júl. 18. 09:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem mehetsz egyből iskolába dolgozni. Majd gyakorlatot ott lehet tölteni, de azért nem fizetnek.
2023. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
85%
Könyörgöm eszedbe ne jusson tanítani ennyi ésszel. Így sem tud helyesen írni a lakosság 90 százaléka. Mi lesz akkor, ha ilyenek fognak tanítani. IskolabaN te szerény képességű.
2023. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kèrdèst.

Ettől vagyok szerèny kèpessègű???

Nálunk felkínáltak egy lehetősèget az egyik óvónőnek, aki 1 ève vègzett, hogy ha elkezdi a tanító főiskolát akkor egyből mehet tanítani.

2023. júl. 18. 11:37
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
6-os: ha nem vagy képes különbséget tenni egy friss, 19 éves tanító hallgató között és egy végzett óvodapedagógus között aki most kezdi a tanítóképzőt, akkor nagyobb a gond a fejedbe mint hittük.
2023. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Feltettem egy kèrdèst.


Ettől vagyok szerèny kèpessègű???"

. Én nem gondoltalak szerény képességűnek. Eddig.

2023. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
85%
Harmad, de inkább negyedéveseket vesznek fel leghamarabb. Első és második éveseket nem.
2023. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Egy már végzett, dolgozó embert ne hasonlíts össze egy frissen egyetemet kezdővel. Azt az óvodapedagógust valószínűleg nagyon jól ismerik a munkája nyomán, ezért ajánlhattak ilyet neki. Egy friss egyetemista nem lesz így alkalmazva.
2023. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!