Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri a nappali felnőtt oktatás?

Megéri a nappali felnőtt oktatás?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozom a szakmámban, (szakács) de nagyon nem szeretem ezt a szakmát, és ezért szeretnék egy újat, viszont az esti képzésekben nem bízok, ott nem úgy tanulja meg az ember, en úgy gondolom. Ezért lenne egy kérdésem a képzéssel kapcsolatban.

Ha már van egy szakmám, úgy még fogok kapni bármilyen pénzt a sulitol, vagy ha megyek külső gyakszira, már azért se fogok kapni mivel van egy szakmám? Mert úgy tudom ha már van egy szakmám úgy olvastam hogy már nem kapok ösztöndíjat.



2023. júl. 26. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Felnőt képzésen papírt kapsz, tudást nem ez a tapasztalatom, 4 ilyen módon szerzet szakmám van sokra nem megyek vele...
2023. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!