Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment szakrol kéne nekem mesélni hogy hogy működik ezzel a végzettséggel mit lehet kezdeni mit lehet vele csinalni és milyen egyetemre lehet vele menni?

Figyelt kérdés
Nyíregyháza Széchenyi Giamnaziumba mennek és emiatt kell az info rola és előre is koszonom a válaszokat

2023. júl. 27. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Miert akarsz olyan szakra menni amirol semmit nem tudsz? Nem olvastad el a kepzes leirasat? Tanulmanyozd a tantervet
2023. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
És szted mi a f.szt ér vele, hogy elolvassa azt a kamu maszlagot, amit írnak egy szakhoz? Annak a fele se igaz.
2023. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

1-es válaszoló. "Tanterv.." XD legalább lennél tisztában a fogalmakkal, mielőtt írsz valami nagyon okosat.


Jelentése:

"Oktatási lépések listája; egy iskolában, oktatási tevékenység során tanítandó anyagokat előíró, meghatározó program vagy hivatalos utasítás."


Tanterv az oktatók részére van, amelyet követniük kell, mivel akkreditált képzésről beszélünk.


A diákok számára tematika van, nem tanterv.

Nem minden szakkal kapcsolatban elérhető, van aki akkor tudja meg, amikor látja a kurzusfelvételnél a tárgyait.


Hogy kapj értelmes választ is, a te szakoddal kapcsolatban elérhető:

[link]


I. félévben ezeket a tárgyakat tanulják:

Menedzsment alapismeretek

Marketing I.

Számvitel I.

Matematikai I.

Pszichológia alapjai

Közösség és egyén


Remélem sikerült segíteni valamit, ha kedvet kapsz hozzá, vágj bele. Tanulni sosem késő, és mindig kifizetődő.

2023. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

A lányom ilyesmit tanul, alapvetően lenne értelme, ha jól tanítanák. De amilyen 💩 az oktatás, így kb csak arra jó, hogy elvegye a szakmától a kedved.


Egyébként a gazdálkodás és menedzsment egyetem szinten egy általános menedzserképzés, sok mindenre jó. Középiskolás szinten sem lenne haszontalan, ha jól tanítanák.

2023. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Lányod ilyesmit tanul / tehát nem ezt.

Te nem oda jársz.


Még is az a véleményed, hogy milyen szar az oktatás!


Imádom az ilyen irreleváns válaszokat. Józsi bácsi azt mondta a teszkóba, hogy szar, úgyhogy szar az egész oktatói gárda, meg a kurzusok is.


Oké.

2023. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

5. "Lányod ilyesmit tanul / tehát nem ezt."


De, ezt. Csak ott ahova jár, kicsit más a szak neve, de lényegileg ugyanez.


"Te nem oda jársz."


Így van. Aki odajár, ergo középiskolás, annak nincs rálátása a munkaerőpiacra. Majd ha valaki odajár, akkor elmondja, milyen.


"Még is az a véleményed, hogy milyen szar az oktatás!"


Tekintettel arra, hogy profi nemzetközi menedzser vagyok, aki ráadásul oktatási programokat is vezet több, mint egy évtizede, plusz rengeteg gyakornokkal és diplomás pályakezdővel dolgoztam együtt, továbbá egyetemi oktató is vagyok, így -- bocs de kicsit nagyobb rálátásom van a témára, mint pl. neked.


"Imádom az ilyen irreleváns válaszokat."


A te válaszod 100% irreleváns, semmi érdemlegeset nem tudtál hozzászólni a témához, csak kötözködsz.


"Józsi bácsi azt mondta a teszkóba, hogy szar, úgyhogy szar az egész oktatói gárda, meg a kurzusok is."


Kettőnk közül te vagy az ifás, aki hátul pakolja az árut a tescoban és közben megmondja a frankót -- én meg a senior menedzser a csoportközpontban, aki mondja, mi van.


Ez a különbség.

2023. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Arra, hogy szar az oktatás az emojin kívül van alátámasztható ész érved is? Vagy ez már magas labda egy magadfajtának?
2023. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a lenyeg, mit tanul es hanyas lesz belole. Az a lenyeg, milyen szemelyisege van es mit tud majd kezdeni a papirjaval es milyen plusz tudasa lesz. Evente sokezer ember vegez ezen a szakon, de a mai napig nem derult ki, mi benne specifikus, tehat tok mindegy igazabol, mit tanulnak.
2023. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

Profi nemzetközi menedzser, aki azt állítja, hogy ugyanezt tanulja, csak más a neve.


XDDDDDDDDDDDD


Fű öcsém


Azért tetszik a kis picsogásod, szerinted nekem mérvadó, hogy beírod ki-mi vagy?


Én meg egy főorvos szívsebész vagyok, hagyjál már fiam.


Alacsony szintet képviselsz, az meg, hogy degradálsz egy képzést úgy, hogy 0 érvet sorakoztatsz fel, annak ad tanúbizonyságot, hogy üres fecsegés az egész amit összehordasz.


Te beeerka, meeehehe- mek mekk

2023. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

"De, ezt. Csak ott ahova jár, kicsit más a szak neve, de lényegileg ugyanez."


Tehát nem ezt. Mi ez, hogy más a neve? 🤣 Ez a szak az krszág összes egyetemén ezzel a névvel indul, ha más a neve, akkor nem ez a szak.



És még profi menedzser..... sztem csak egy vén kommunista boomer 🤣

2023. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!