Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE hallgatók, nektek sem...

ELTE hallgatók, nektek sem jön meg az e-mail a biztonsági kóddal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Látom, hogy hoztak "védelmi" újítást az ELTE Neptun felületére. Kértem is ezt a biztonsági kódot e-mailben, azonban az e-mail nem igazán akar megjönni. Nektek működik a dolog?
2023. júl. 27. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora buli lesz ez tárgyfelvételkor 😂
2023. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem működik, be is léptem.
2023. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos a kód ilyen 15-20 perc múlva jön meg, amikor már használhatatlan. :(
2023. júl. 27. 21:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napja semmi üzenetet nem is továbbít a Neptun e-mailre, így ezt is csak az appon láttam, viszont órák óta semmit se jutottam vele előrébb. És ezt rohadtul most kellett megcsinálni, mikor 13 ezer diáknak kell képzést regisztrálni és küldeni a teendőket. Persze, hogy semmi fog jönni, mert nem bírja a rendszer.
2023. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen...

Én is naponta lépek be, nézem hogy sikeresen átvettek-e államira vagy sem, de így meg sem tudom nézni...

2023. júl. 27. 22:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg a mesterképzés miatt van gondom. Persze, imádom, hogy a ponthatárok után rögtön kezdődik a kollégiumi jelentkezés, de van rá egy hét, abból 5 nap elmegy csak azzal, hogy azt várom, hogy a képzést hozzáadják a rendszerhez. Meg persze mások is, aztán több ezren akarják utolsó percben ugyanazt leadni, és összeomlik. Ehhez most még ez is jön, ami nem 13 ezer diákot érint, hanem közel 40 ezret, és természetesen mikor máskor, ha nem az év legforgalmasbb napján kell ezt is behozni. Most még várom, hogy holnap karbantartás is legyen.
2023. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem most így 7 órával később megküldte. :D
2023. júl. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Diplomásként azt gondoltam, hogy ez semmi lesz, hisz a banki rendszer is soklépcsős, azzal se volt bajom. De ott meg is jött mindig az SMS a kódokkal. Itt az e-mail 7 óra elteltével kezd egy csokorban megérkezni. Oké. Így nem tudok be, mondom, akkor legyen ez az appos dolog. Először valahogy meg is lett. De aztán kiléptem, hogy megnézzem, hogy lesz következő alkalommal, ha ezt akarom használni. Nekem valami folyton leblokkolja ezt az appot és nem tudom használni, valami kódot kér a feloldáshoz. Egyelőre az működik, hogy minden belépés előtt törlöm és újra telepítem az alkalmazást, meg aztán ismét regisztrálom a neptunhoz, hogy oda küldön valamit. Ez viszont inkább plusz 10 perc a bejutáshoz. Kétszeri bejutásom egymás után több mint 40 perc volt. És közben nem csináltam semmi mást. De így legalább bejutottam, mert a sima mailes az felejtős. De legalább a Neptun app lenne normális. Évek óta létezik, de csak üzeneteket olvasni és órarend adatokat látni rajta. Abból nem léptetett ki, az a mák.
2023. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A webes felülettel nem volt semmi gond. Tökéletesen működött nekem mindig is, de most így hasznalhatlan...
2023. júl. 28. 08:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is nyomkodtam hogy küldjön kódot, semmi, majd 3-4 órával később jött az összes egyszerre. Azóta se sikerült belépni mert ezek meg nyilván. Lejártak rég mire megkaptam.
2023. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!