Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik az ideig pótfelvételi...

Mik az ideig pótfelvételi dátumok? Pl. hiánypótlás?

Figyelt kérdés

Tegnap leadtam a jelentkezésem a pótfelvételin, tudom, hogy 6.-áig lehet módosítani. Ezután egy hetes hiánypótlás lesz itt is?

Tudom, hogy az eredményhirdetés kitűzött dátuma kb. augusztus 26. Hol láthatjuk, hogy mennyi pontunk van? Van itt is előzetes ponthatár hirdetés vagy majd együtt lesz az eredményhirdetéssel?



2023. júl. 28. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nincs hiánypótlás.

2023. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hova jelentkeztél? :) szerintem a felvin fent van de még én sem értem végig, kár, hogy nem menti el a rendszer az adatokat az előző jelentkezésből
2023. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es: tehát ha rossz helyre töltöttem fel dokumentumot akkor azt elutasítják?
2023. júl. 28. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak van hiánypótlás, hát eleve az én szakomom csak augusztus közepén lesz alkalmassági, aminek az eredményét valahogy fel kell tölteni :D
2023. júl. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!