Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Baja EJF-ről vèlemèny?

Baja EJF-ről vèlemèny?

Figyelt kérdés

Pedagógus kèpző èrdekelne?

Tanárok milyenek?

Nehéz elvègezni?

Matekba mennyire kell beásni magunkat?



2023. júl. 28. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerősöm volt ott tanító szakon. Kb. megnyomorgatták őt.

Azt mondta, hogy soha többé nem menne vissza. A tananyag még jó és megfelelő minőségű, de a tanári karral nem volt megelégedve.


A helyedbe csak akkor mennék oda ha közel van és nem tudsz időt/pénzt szánni utazásra.

2023. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
ELTE, PTE, DTE, SZTE, MTE, ezek az egyetemek érnek bármit is.
2023. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm tanítót vègezte Szegeden ő pont ezt mondta, hogy ott is a tanárokkal van baj. Egyik csaj átment bajara az utolsó èvèbe mert ott "tönkretettèk"
2023. júl. 28. 10:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg aki konkrèt odajár tudna mesèlni?
2023. júl. 28. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as: Ez az ismerősöd mikor végezte? Az enyém akiről meséltem az kb. 3-4 éve, szóval lehet azóta változott a tanári kar. De persze lehet több oktató is van és tudsz majd válogatni.
2023. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

8 éve végzett ott több ismerősöm is, abszolút megcsinálható.

Mondjuk én kíváncsi lennék 2-es mire gondoltál. Miért ér többet? Lassan úgy kell lepkehálóval összefogni a pedagógusokat/tanárokat. A szerencsésebbnek diplomája is lesz belőle...

2023. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!