Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu-n hol van a "Hivatalo...

Felvi.hu-n hol van a "Hivatalos iratok" fül? mert csak hivatali ügyek nevű van, de az nem jó?

Figyelt kérdés

"A besorolási döntésről szóló határozat hivatalos tájékoztatás az Ön felvételi eljárásban elért eredményéről, amelyet az E-felvételi rendszerében talál: a www.felvi.hu honlapon a belépést követően az E-felvételi menüpontra kattintva és a felületre belépve, a Hivatalos iratok menüpontban."


ezt keresem.



2023. júl. 28. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ahol megnézted mennyi pontszámod van, oda kell belépni. És ott lesz egy felkiáltójel a jobb felső sarokban. Oda küldték
2023. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, hány pontom van, csak sms-t kaptam, hogy nem vettek fel, és emailt, hogy találom a határozatot, de ott nem találom.
2023. júl. 28. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 2023. szeptemberben induló képzésekre vonatkozó általános felsőoktatási felvételi eljárás a ponthatárok megállapításával véget ért.

A továbbiakban az E-felvételi rendszerét a központi felvételi nyilvántartásban szereplő adatai megtekintésére tudja használni, illetve legkésőbb 2023. augusztus 5-től kezdőden letöltheti a besorolási határozatot, illetve erre vonatkozóan jogorvoslattal élhet.


Van még egy hét ..

2023. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el mégegyszer amit írtam az első kommentemben. Ott lesz a levél.
2023. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!