Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE kollégiumi ponthatár...

ELTE kollégiumi ponthatár mennyi volt elsőéveseknek tavaly?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki, aki 2022-ben jelentkezett elsőévesként kollégiumba az ELTE-n, meg tudná nekem mondani, hogy hány pont kellett?:)) Akárhogy is számolom, csak 37 pontom lesz, és nem tudom, hogy keressem-e már az albérletet, vagy hogy ezzel még átcsúszhatok-e.

2023. júl. 29. 03:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

35.


De tanulj meg keresni, mert szükséged lesz rá.

[link]

2023. júl. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En senkit nem akarok elkesetiteni, de tekintve hogy baromi sokan jelentkeztek valoszinu emelkedji is fog a ponthatar.


Pluszban en nem bizok az otthoni szamolasaimban, anno en is osszeszamoltam magamnak pontokat , aztan 7 el lett kevesebb amit a kolHOK szamolt ossze nekem(legalabbis szerintuk)


En nekiallnek alberletet keresni, mert a 37 pont sem garancia.

2023. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen komolyan érdekel, miért emelted ki, mikor megkaptad a választ.
2023. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!