Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvin a testreszabás menüpont...

Felvin a testreszabás menüpontban be kell jelölnöm ezt a pontot? -Felsőfokú tanulmányokat folytat(ott) vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik- Ahogy néztem, ezzel csak akkor tudok mit kezdeni, ha már lediplomáztam valamiből.

Figyelt kérdés

Ha jelenleg egyetemre járok (állami támogatással), és most átjelentkezek máshova pótfelvételi eljárásban (azaz nem átvétellel) és még nem szűntettem meg a jelenlegi jogviszonyomat (amíg nem vesznek fel amoda, addig nem is tervezem), akkor a Felvin a testreszabás menüpontban be kell jelölnöm ezt a pontot?

-Felsőfokú tanulmányokat folytat(ott) vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik-

Ahogy néztem, ezzel csak akkor tudok mit kezdeni, ha már lediplomáztam valamiből.

Van értelme bejelölni, vagy felesleges, nekem nem kell?

Esetleg származhat belőle hátrányom?


Köszönöm a válaszokat!



2023. aug. 1. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felsőfokú tanulmányokat folytat


szernted???

2023. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Igen, ebből arra gondolok, hogy be kéne.

Ugyanakkor, ha ezt bejelölöm, akkor megnyílik egy másik menüpont is, ahol többek közt kéri az Oklevél nyomdai sorszámát valamint kiállítási idejét, amivel ugye nem rendelkezem, tehát nem tudok továbblépni. Ugyanakkor meg felsőfokú tanulmányokat folytatok, szóval elvileg be kéne, hogy jelölve legyen.

2023. aug. 1. 11:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldódott, csak eddig nem volt látható az információs sáv.
2023. aug. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!