Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bölcsészettudományi kar,...

Bölcsészettudományi kar, pedagógia szak. Milyen tantárgyak lesznek? Aki már elvégezte, hova tudott vele elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Nem a tanárképzés, hanem a BTK karokon induló pedagógus szak érdekelne.

2023. aug. 1. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ad pedagógus végzettséget. A végzettség neve pedagógia szakos bölcsész - nevelési asszisztens. Vannak itt-ott olyan intézmények, ahol foglalkoztatnak nevelési asszisztenseket. Elvileg ott lehet vele dolgozni, de nekünk azt mondta az egyik tanár, hogy ez a szakma már kezd megszűnni. Szóval jelenleg az a helyzet, hogy önmagában nem jó semmire, csak ha tovább tanulsz utána.


Én nemrég végeztem el és most megyek egy drámapedagógus képzésre, amivel már tudok majd dolgozni is, de ebből is csak egy helyen van az országban olyan, ahol elfogadják ezt az alapszakot bemenetnek.


Szóval ha nincs konkrét terved utána, hogy milyen képzést végezz el még, ami erre építhető, akkor én azt javaslom, hogy válassz mást! Ha csak egy szakot akarsz elvégezni, akkor semmiképp ne menj oda!

2023. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%
Minden szaknak fenn van az egyetem oldalán a kerettanterve/tantervi hálója. Ott meg tudod nézni milyen tárgyak lesznek
2023. aug. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!