Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha atsoroltak onkoltsegesre...

Ha atsoroltak onkoltsegesre akkor mehet potvizsgazni?

Figyelt kérdés

Kinyomtak onkoltsegesre 15-ig kell befizetnem persze en is a gyakorisok koze tartozom 999 000 db Bitcoin-al, es mar tavaly befizettem a biztonsag kedveert.


Betegseg miatt nem tudtam teljesiteni, ketszer is kellett rendkivuli okbol betegseg miatt orvosi szakvelemennyel (korhazi) ezt igazolnom, elfogadtak.


Persze emiatt az aktiv felevekban az atlagom romlott, kinyomtak mint ahogy az egyik lo a masiknak a seggebe.


Ha jol tudom akkor nem tudok vizsgazni mert akkor masfajta kepzesre fogok atjelentkezni ugymond, ez igy van?



2023. aug. 5. 09:24
 1/10 elistvan ***** válasza:
100%
Tanulmányi előadóddal beszéld meg biztosan tud segíteni. ha más nem írj egy emailt. nekem mindig segítettek.
2023. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A baj az hogy ez egy extrem bunko szar tanar, magarol ir felemenyt markmyprofesorra hogy szexi meg minden, a tobbi diak meg irja rola hogy olyanokat ker szamon vizsgan szobelin irasbelin amit le sem adott, felesleges bejarni az oraira, pofara osztalyoz.
2023. aug. 5. 09:31
 3/10 A kérdező kommentje:

de mar potolhatatlan az egesz egyebkent is mert vissza kell vinnem a konyveket, meg azt is irtak markmy-on hogy a konyv is egy kalap szar.


Ha gondolod belinkelem a markmyprofessorjat hogy sajat szemmel lasd...

2023. aug. 5. 09:34
 4/10 elistvan ***** válasza:
100%
Milyen tanát? A kérdésben szó sem volt ilyesmiről. A Tanulmányi osztályra menj be és ott beszéld meg. A tanárnak ehhez semmi köze.
2023. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
dehat az elobb azt irtad hogy a tanulmanyi eloadommal beszeljem meg ilyet meg nem is hallottam egyebkent, de ha eloado akkor eload akkor gondoltam tanar az meg a tanarom.
2023. aug. 5. 09:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos, hogy egyetemista vagy, kérdező?
2023. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mint amennyire a lovak szexelni szoktak
2023. aug. 5. 09:48
 8/10 anonim ***** válasza:
És hogy érzed magad ott, olyan, mintha a helyeden lennél, vagy másmilyen?
2023. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8, helyén van, csak az ápolók nem figyeltek és belógott netezni a nővérszobába.
2023. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8, 9 nem vagyunk hallgatotarsak?
2023. aug. 5. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!