Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit vegyek fel? Hogy zajlik...

Mit vegyek fel? Hogy zajlik egy évnyitó? (ELTE-ÁJK)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Bocsánat a buta kérdésért, de nem tudom pontosan, mi a szokás ilyenkor.

Felvettek az ELTE-re igazságügyi igazgatásira. Olvastam az egyetem oldalán, hogy évnyitóra kell fehér kesztyű valami dékáni kézfogás miatt.. ez hogy működik? Név szerint hívogatnak ki mindenkit, és ennyi? Vagy mire számítsak?

Illetve az öltözéket illetően ugyanaz kell, mint gimiben? Hogy fehér felül, fekete alul? Vagy egy elegánsabb, egyszínű felső blézerrel és elegánsabb nadrággal is jó?


18l



2023. aug. 5. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

AJK eskutetel illetve dekani kezfogas ahol egyesevel vegigmegy a dekan kezet fogni az elsoevesekkel.


Senkit nem erdekel miben mesz marmint szinkombo en alapvetoen mindig felhuztam egy sima fekete ruhat egy normalisabb cipovel es kesz.

2023. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!