Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Metropolitan Egyetemen kommuni...

Metropolitan Egyetemen kommunikacio?

Figyelt kérdés
Tudom h nem jo egyetemnek van elkonyvelve, de meg a BGE johetne szoba, de az meg nagyon messze van tolem. Metu helyileg nagyon kenyelmes lenne nekem. Esetleg valaki jart oda? Nem akarok ilyen jaj rossz egyetem velemenyeket kapni olyanoktol, akik a kozelebe sem jartak:(
2023. aug. 7. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Kommunikációt teljesen mindegy hogy hol végzel mert egy univerzális semmit nem érő büfészak. Mindegy hogy Tokaj Hegyalja Egyetem, METU, BGE, Harvard vagy Yalen szerzed meg a semmit nem érő papírodat, úgysem kellesz vele 1 cégnek sem. Szóval azt válaszd amelyik a legszimpatikusabb / legközelebb van.
2023. aug. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miért szeretnél kommunikációra menni. Ha csak azért, mert érdekel a téma és még nem tudod konkrétan, hogy miben szeretnél dolgozni és utána még szeretnél más területen is tanulni, akkor teljesen jó arra, hogy addig kitaláld és közösségben legyél. Ha viszont azért mész oda, mert szeretnél a médiában dolgozni, akkor lehet, hogy csalódni fogsz, mert ez nem egy egyenes út oda. Ez egy bölcsész jellegű szak, ahol elmélkedtek a média világáról és egyáltalán nem mondható egy gyakorlati szakmát adó képzésnek. Ha jobban érdekel a gyakorlati tudás, akkor ugyanebben a témában én inkább a televíziós műsorkészítő szakot ajánlom. Ott több a gyakorlat, nyilván nehezebb is bekerülni.
2023. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sok helyen keresnek kommunikacios embereket, sok penzert😇
2023. aug. 8. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

"Nagyon sok helyen keresnek kommunikacios embereket, sok penzert"


🤣🤣🤣

2023. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!