Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az létezik, hogy nem kell a...

Az létezik, hogy nem kell a pécsi egyetemre építészmérnök szakra emelt érettségi?

Figyelt kérdés

Kicsit le vagyok maradva az infókkal, évekkel ezelőtt érettségiztem, de akkor nem akartam egyetemre menni. Most meggondoltam magam és újra akarok érettségizni és ezt a szakot néztem ki. Anno mèg kellett emelt érettségi minimum egy tárgyból.


Most hogy van?


Egyébként tud valaki mondani valamit építészmérnök szakról levelezőn? Mennyire nehéz ezt levelezőn tanulni? Visszanèzhető az anyag?


2023. aug. 10. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Most hogy van?"


Mi lenne ha elolvasnád a hivatalos felvételi tájékoztatót amiben szerepel minden fontos információ a felvételi követelményekről?

2023. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pont ez az a mernök szak amiért megeri küzdeni levelezon, mondom ezt sajnos szinten épìtőipari mérnökként. Az info a legjobb, de utána a villamos, mechatrio és gépész trióval is többre megy joval az ember mint az építésszel.
2023. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként tanulni mindig megéri, sok sikert ahhoz, hogy kepezd magad.
2023. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Levelezőn is kell a jelenlét és ugyanazokat a beadandókat meg kell csinálni, mint a nappalisoknak. Részmunkaidős állás,vagy nagyon rugalmas munkahely kell hozzá.
2023. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!