Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanítanak konkrétan...

Mit tanítanak konkrétan tantárgypedagógián?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye kérdés de szeptemberben tanító szakra megyek és nagyon sok ilyen tantárgy van. Tudom hogy azt tanitják hogy kell tanítani az adott tárgyat de ez így kevés infó. Ad azért valami elméleti tudást is vagy inkább gyakorlatit? Mondták hogy könnyű szak de azért remélem kell majd tanulni is.

#Tantárgypedagógia
2023. aug. 14. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden tárgynak meg lehet nézni a tematikáját a Neptunon keresztül.

A tárgy nevétől jobbra a sor végén van egy lenyitható rész, amin belül ott van, hogy a tárgyleírás letöltése. Legalábbis nálunk így volt.

2023. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Meg is néztem amelyiknél láttam de én olyanok tapasztalatára vagyok kiváncsi akik tanultak ilyet.
2023. aug. 15. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

"Értem. Meg is néztem amelyiknél láttam de én olyanok tapasztalatára vagyok kiváncsi akik tanultak ilyet."


Én tanultam ilyet, épp azt oktatták le, ami a tárgy hivatalos tematikájában fel van tüntetve. Egyéb kérdés?

2023. aug. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

3, hol a fogorvosin? Mert múlt nap még fogorvos voltál, trollocska.


Kérdező, változó.

matekból pl külön volt matek és külön a ttp. Földünk és környzetünkből nem is volt ttp, csak a földrajzot nyomatta a tanárnő. Énekből meg végigvettük az alsós énekkönyvek anyagát :)

2023. aug. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Nagyon köszönöm.

Örülök hogy normális válasz is érkezett.


#3 Ha tanultál volna ilyet képes lennél értelmes választ adni. Vagy szimplán csak a segítőkészséged 0, de akkor meg nem értem minek jössz ide trollkodni. Mondjuk ha te tanitónak tanultál megszívják a gyerekek. Ha kérdeznek valamit majd ilyen választ kapnak: Ott van a könyvben😅

2023. aug. 15. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:
5, ez a félnótás két és fél pipás egy troll, hagyd a fenébe.
2023. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!